1 October 2023

Seznamovák Genderových studií

Zdravíme nové prezenční i kombinované studentstvo!

Jako studující předchozích ročníků Genderových studií moc dobře víme, jak nervózní může člověk být, když první den nového studia přijde do třídy plné neznámých tváří. Proto jsme se v safe space kolektivu, feministickém intersekcionálním spolku Univerzity Karlovy, rozhodlx už podruhé uspořádat seznamovací událost, a to 1. října 2023.

Tentokrát se společně vydáme do Srbska, vesnice nedaleko za Prahou. Odtud vyrazíme na asi 10kilometrový okruh a skončíme opět v Srbsku, kde se pak rozhodneme, zda si zajdeme na něco dobrého na jídlo či pití i tam, nebo jestli s tím počkáme do Prahy. Po cestě zpátky totiž vystoupíme na Smíchově a náš výlet zakončíme ve veganské Eaternii, kde se k nám mohou přidat i ty a ti, kterým se na výlet nebude chtít, nebo na něj nebudou moci.

Více informací najdete ve facebookové události: https://fb.me/e/U19dj3Wq

Těšíme se na vás!

___________________________________________________________________________________________

Gender Studies Welcoming Trip

Hello to all the new students!

As Gender Studies students of previous years, we know how nervous one can be when walking into a classroom full of unfamiliar faces. That is why we, safe space collective, a Charles University intersectional feminist association, have decided to organize again a welcoming event, on October 1st, 2023.

This time we’re collectively going to travel to Srbsko, a village close to Prague. From here we’re going to walk a roughly 10 km loop ending in Srbsko again, where we’re going to decide if we want to have a little snack there or if we can wait until we’re in Prague again. For on our way back, we’re going to get off at Smíchov to wrap up our trip in Eaternia, a vegan restaurant. People who will not be able to participate in the excursion for whatever reason will be able to join us there.

See the Facebook event for more information: https://fb.me/e/U19dj3Wq

We’re excited to see you all!

Getting to us

Gender Studies Program